a

Blade is a smooth and charming, visually stunning and very malleable and flexible

Latest posts
© Copyright Qode Interactive

Tabliczki z PCV, plexi, dibondu, szkła

PCV spienione

PCV spienione tworzy gładką, twardą powierzchnię, wyklejone folią monomeryczną i doskonale sprawdza się jako różnego rodzaju tabliczki i szyldy, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Jest to materiał łatwy w obróbce, lekki, odporny na warunki atmosferyczne i trudnopalny. Występuje w płytach o różnej grubości od 1 mm do 10 mm.

 

Dibond

Dibond to materiał kompozytowy – składający się z dwu warstw aluminium połączonych warstwą pianki polietylenowej. Takie połączenie materiałów zapewnia wysoką sztywność i odporność na odkształcenia przy wciąż niewielkiej wadze materiału. Wykończenie – aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory, może być również wyklejane folią, dzięki czemu znajduje zastosowanie w produkcji różnego rodzaju szyldów, tabliczek, jako wykończenie logotypów i liter przestrzennych.

 

Plexi

Płyty akrylowe występują w wielu wersjach kolorystycznych: przezroczyste, mleczne (opal) lub barwione na różne kolory. Dzięki bogatej kolorystyce i swoim właściwościom znajdują wielorakie zastosowania w reklamie. Płyta pleksi jest sztywna i odporna, dlatego często wykonuje się z niej różnego rodzaju tablice i szyldy. Może stanowić również wykończenie liter przestrzennych.

 

Szkło

Przydrzwiowa szklana tabliczka to połączenie materiałów – precyzyjnie oszlifowanego szkła (szlif diamentowy) i uchwytów wykonanych z wysokiej jakości aluminium anodowanego, dzięki czemu tabliczka podkreśla ekskluzywny charakter wnętrz i doskonale komponuje się zarówno z nowoczesną jak i klasyczną architekturą. Różnorodność rozmiarów pozwala dopasować tabliczkę przydrzwiową do innych elementów wykończenia wnętrz. Oprócz ekskluzywnego charakteru szklana tabliczka informacyjna to również funkcjonalność. Aktualizacja informacji jest bardzo łatwa i szybka, co jest nie bez znaczenia dla wielu instytucji.