a

Blade is a smooth and charming, visually stunning and very malleable and flexible

Latest posts
© Copyright Qode Interactive

Wizytówki, ulotki, broszury

Wizytówki

Wizytówki są rzeczą niezwykle popularną i jednocześnie bardzo praktyczną. Wręczenie niewielkiej karteczki, na której umieszczone są wszelkie dane kontaktowe kontrahentowi, partnerowi biznesowemu czy potencjalnemu klientowi sprawi, że dużo łatwiej będzie utrzymać z nim kontakt. Zazwyczaj właśnie wymiana wizytówek jest pierwszym elementem budowania długofalowych relacji, tak pożądanych w biznesie. Trzeba jednak pamiętać, iż wizytówka jest informacją na temat osoby, która się nią posługuje. Z tego powodu należy zadbać o to, by była ona zaprojektowana i wykonana w profesjonalny sposób. Nasza drukarnia internetowa oferuje Państwu stworzenie wizytówek w kilku popularnych rozmiarach. Wszystkie wizytówki drukujemy na wysokiej jakości eleganckim papierze. Dbamy także o to, by projekt wizytówki był czytelny i zawierał wszelkie niezbędne informacje. Staramy się, by wizytówka nawiązywała kolorem oraz stylem do Państwa działalności i tym samym stanowiła integralną część strategii wizerunkowej firmy i tym samym w pełni spełniała swoją rolę.

 

Ulotki

Ulotki reklamowe to najpopularniejsza forma promocji, niezmiennie od wielu lat. Umieszczanie na nich najważniejszych dla firmy informacji to najpopularniejsza i najtańsza forma upowszechniania reklamy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości obsługa drukarni pomoże wybrać najlepsze materiały reklamowe. Zorganizuj kolportaż materiałów, aby dotrzeć do jak największej ilości osób, tj potencjalnych Klientów.

 

Broszury

 

Identyfikacja wizualna firmy to trend, zgodnie z którym m.in. wszystkie materiały przeznaczone dla klientów powinny posiadać wspólną szatę graficzną. Dzięki temu odbiorca w łatwy sposób rozpoznaje markę i buduje z nią relacje, które docelowo przekładają się na sukces biznesowy organizacji. Jednym z obszarów identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa są broszury, zawierające np. historię i ofertę firmy. Warto, aby Twoja broszura korespondowała z wyglądem strony www, logotypem i innymi materiałami reklamowymi, udostępnianymi klientom. Ten zabieg poprawi rozpoznawalność Twojej marki oraz ułatwi klientom jej poprawną identyfikację.

Broszura reklamowa to rodzaj katalogu z trwale połączonymi kartkami, w którym okładki i strony zostały wydrukowane na tym samym papierze. Takie rozwiązanie znacząco obniża koszt druku broszury, co przekłada się na możliwość zwiększenia nakładu oraz zaprezentowania jej większej grupie odbiorców. W naszej drukarni online umożliwiamy tani druk katalogów reklamowych na podstawie otrzymanego od klienta projektu lub projektu wykonanego przez naszych grafików. W ofercie udostępniamy wiele formatów i rodzajów papieru do wyboru, a także dwie opcje łączenia kartek.