Panele Szklane

Panele szklane na wymiar – do kuchni, łazienki, salonu i biura.
Zamów personalizowane szkło hartowane z wybranym przez Ciebie nadrukiem i uczyń wnętrze wyjątkowym.

Panele szklane - druk na szkle

logo artvisual

Wyceń panele szklane

Wyślij formularz i odbierz korzystną ofertę z dostawą oraz montażem.

Oferujemy
panele szklane
 idealne do każdych pomieszczeń

Sprawdź nasze realizacje
Panele szklane do kuchni

Panele szklane do kuchni

Panele szklane do łazienki

Panele szklane do łazienki

Efekt marmuru

Panele szklane do łazienki na wymiar

Panele szklane do łazienki na wymiar

Panele szklane do przedpokoju

Panele szklane do przedpokoju

Panele szklane do pokoju dziecięcego

Panele szklane do pokoju dziecięcego

Tabliczki przeddrzwiowe

Tabliczki przeddrzwiowe

Panele szklane, to dekoracja i zabezpieczenie ściany w jednym elemencie. Mają bardzo szeroką gamę zastosowań. Panele szklane do kuchni, zamontowane nad blatem roboczym, zamiast płytek – będą chronić ścianę przed wilgocią i zabrudzeniami, które powstają podczas gotowania, a ich dodatkowym atutem jest brak fugi, który znacząco ułatwia sprzątanie. Panele szklane do łazienki i salonu – spełnią funkcję ozdobną i dzięki indywidualnym nadrukom, nadadzą pomieszczeniu unikalnego charakteru. Coraz częściej również, panele szklane służą jako ścianki działowe w biurach, lub są po prostu elementem dekoracyjnym w hotelach i restauracjach. Sprawdź nasze wybrane realizacje, zainspiruj się i wyceń swój nadruk na szkle hartowanym.

PROJEKTOWANIE

PROJEKTUJEMY

DRUKOWANIE

DRUKUJEMY

przesyłka

DOSTARCZAMY

Panele szklane do łazienki
Druk na szkle

Poznaj 4 powody, dla których warto założyć panele szklane w pomieszczeniu

  • Przyspieszysz prace wykończeniowe – panele zakrywają zazwyczaj sporą powierzchnię. Montując je, eliminujesz część czasochłonnych prac wykończeniowych, czyli oszczędzasz czas i pieniądze.
  • Indywidualizm i sztuka – w wyborze nadruku, ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Nadaj Twoim pomieszczeniom indywidualny charakter.
  • Łatwość w czyszczeniu – panele szklane, w przeciwieństwie do płytek nie posiadają fugi, którą trzeba czyścić i konserwować. Mycie jest dużo szybsze.
  • Trwałość i bezpieczeństwo – panele wykonywane są z wysokiej jakości hartowanego szkła, które jest odporne na zarysowania i temperaturę.

Potrzebujesz paneli szklanych z dostawą do domu i montażem?
Wyślij formularz i odbierz swoją ofertę!

Maksimum zadowolenia

Kompleksowa oferta paneli szklanych na wymiar do kuchni, łazienki i biura

Zamówienia realizowane tylko przez wykwalifikowanych specjalistów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Skorzystaj z kompleksowej usługi, która gwarantuje efekt wow.
Kliknij i odbierz swoją ofetę!

Panele szklane do kuchni i łazienki

Opinie o naszej firmie

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Jesteśmy zadowoleni z wyboru agencji reklamowej Art Visual jako firmy w budowaniu naszej marki. Przygotowane przez Agencję materiały w pełni odpowiadały naszym oczekiwaniom. Dodatkowo chcielibyśmy podkreślić doskonałą komunikację, która umożliwia sprawną i szybką pracę nad projektami.
Girl in a jacket

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Bardzo miła i profesjonalna pomoc w doborze odpowiednich grafik i treści, błyskawiczny czas reakcji na każde sugestie, serdecznie polecam współprace z Art Visual 🙂
GDN Logo

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Na przestrzeni lat i wielu wspólnie zrealizowanych projektów, śmiało mogę zarekomendować Drukarnię Art Visual jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę.
szklarmix logo

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Współpraca z Art Visual - to 2 lata owocnej relacji i setki m2 zadrukowanego szkła. Szybka i jakościowa realizacja zleceń, pomocna obsługa - to jest to, co bardzo sobie cenimy.
szklarmix logo

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Współpraca z firmą Art Visual to przykład sprawnie, rzetelnie i terminowo wykonanych prac. Wykazują się profesjonalną wiedzą, a także należytą starannością w realizacji powierzanych im zleceń. Art Visual oznacza dla nas prawdziwych fachowców na właściwym miejscu. Pracują w myśl zasady mówisz i masz. Profesjonalizm, rzetelność, terminowość, staranność, troska o detale i zadowolenie klienta. I my to szanujemy i doceniamy!
3dsi logo

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Pragniemy gorąco polecić Drukarnię Art Visual jako rzetelnego partnera biznesowego w zakresie druku UV. Cenimy profesjonalizm i zaangażowanie pracowników oraz terminową realizację powierzonych prac.
Previous
Next

Zamów panele w 4 prostych krokach...

1

Wyślij zapytanie

Wyślij zapytanie przez formularz kontaktowy. Nasz przedstawiciel zadzwoni do Ciebie, aby poznać wymiary, ilość towaru oraz rodzaj grafiki.

number-2

Odbierz ofertę

Po zebraniu potrzebnych informacji przystępujemy do wyceny i przygotowania wstępnej oferty.

3

Zamówienie

Omawiamy i weryfikujemy wspólnie przygotowaną ofertę. Jeśli wszystko jest jasne, wystarczy ją zaakceptować. Po akceptacji oferty, przystępujemy do realizacji Twoich paneli szklanych.

number-four

Realizacja

Zgodnie z konfiguracją oferty – drukujemy i wysyłamy zamówienie. Jeśli Twoje Panele były zamówione z usługą montażu – zostaną zamontowane w ustalonym wspólnie terminie.

odbierz swoją ofertę