Wizytówki, ulotki, kalendarze

Wizytówki

Wizytówki są rzeczą niezwykle popularną i jednocześnie bardzo praktyczną. Wręczenie niewielkiej karteczki, na której umieszczone są wszelkie dane kontaktowe kontrahentowi, partnerowi biznesowemu czy potencjalnemu klientowi sprawi, że dużo łatwiej będzie utrzymać z nim kontakt. Zazwyczaj właśnie wymiana wizytówek jest pierwszym elementem budowania długofalowych relacji, tak pożądanych w biznesie. Trzeba jednak pamiętać, iż wizytówka jest informacją na temat osoby, która się nią posługuje. Z tego powodu należy zadbać o to, by była ona zaprojektowana i wykonana w profesjonalny sposób. Nasza drukarnia internetowa oferuje Państwu stworzenie wizytówek w kilku popularnych rozmiarach. Wszystkie wizytówki drukujemy na wysokiej jakości eleganckim papierze. Dbamy także o to, by projekt wizytówki był czytelny i zawierał wszelkie niezbędne informacje. Staramy się, by wizytówka nawiązywała kolorem oraz stylem do Państwa działalności i tym samym stanowiła integralną część strategii wizerunkowej firmy i tym samym w pełni spełniała swoją rolę.

Ulotki

Ulotki reklamowe to najpopularniejsza forma promocji, niezmiennie od wielu lat. Umieszczanie na nich najważniejszych dla firmy informacji to najpopularniejsza i najtańsza forma upowszechniania reklamy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości obsługa drukarni pomoże wybrać najlepsze materiały reklamowe. Zorganizuj kolportaż materiałów, aby dotrzeć do jak największej ilości osób, tj potencjalnych Klientów.

Broszury

Identyfikacja wizualna firmy to trend, zgodnie z którym m.in. wszystkie materiały przeznaczone dla klientów powinny posiadać wspólną szatę graficzną. Dzięki temu odbiorca w łatwy sposób rozpoznaje markę i buduje z nią relacje, które docelowo przekładają się na sukces biznesowy organizacji. Jednym z obszarów identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa są broszury, zawierające np. historię i ofertę firmy. Warto, aby Twoja broszura korespondowała z wyglądem strony www, logotypem i innymi materiałami reklamowymi, udostępnianymi klientom. Ten zabieg poprawi rozpoznawalność Twojej marki oraz ułatwi klientom jej poprawną identyfikację.

Broszura reklamowa to rodzaj katalogu z trwale połączonymi kartkami, w którym okładki i strony zostały wydrukowane na tym samym papierze. Takie rozwiązanie znacząco obniża koszt druku broszury, co przekłada się na możliwość zwiększenia nakładu oraz zaprezentowania jej większej grupie odbiorców. W naszej drukarni online umożliwiamy tani druk katalogów reklamowych na podstawie otrzymanego od klienta projektu lub projektu wykonanego przez naszych grafików. W ofercie udostępniamy wiele formatów i rodzajów papieru do wyboru, a także dwie opcje łączenia kartek.

Kalendarze

Kalendarze reklamowe dla firm to chętnie wykorzystywane przedmioty reklamowe, które służą ich użytkownikom przez cały rok. Dzięki umieszczeniu na nim logo, kalendarz przez cały rok utrwala przekaz reklamowy w świadomości jego użytkownika.

Wśród upominków reklamowych kalendarze z całą pewnością stanowią jedne z najbardziej użytecznych przedmiotów. Zdecydowana większość osób wykorzystuje je do zapisywania zaplanowanych spotkań, wizyt lekarskich, obowiązków zawodowych i wielu innych wydarzeń, o których chcą po prostu pamiętać.

Kalendarze to idealny prezent dla pracowników, bliskich, czy rodziny.

PROJEKTOWANIE

PROJEKTUJEMY

DRUKOWANIE

DRUKUJEMY

przesyłka

DOSTARCZAMY

Opinie o naszej firmie

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Jesteśmy zadowoleni z wyboru agencji reklamowej Art Visual jako firmy w budowaniu naszej marki. Przygotowane przez Agencję materiały w pełni odpowiadały naszym oczekiwaniom. Dodatkowo chcielibyśmy podkreślić doskonałą komunikację, która umożliwia sprawną i szybką pracę nad projektami.
Girl in a jacket

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Bardzo miła i profesjonalna pomoc w doborze odpowiednich grafik i treści, błyskawiczny czas reakcji na każde sugestie, serdecznie polecam współprace z Art Visual 🙂
GDN Logo

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Na przestrzeni lat i wielu wspólnie zrealizowanych projektów, śmiało mogę zarekomendować Drukarnię Art Visual jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę.
szklarmix logo

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Współpraca z Art Visual - to 2 lata owocnej relacji i setki m2 zadrukowanego szkła. Szybka i jakościowa realizacja zleceń, pomocna obsługa - to jest to, co bardzo sobie cenimy.
szklarmix logo

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Współpraca z firmą Art Visual to przykład sprawnie, rzetelnie i terminowo wykonanych prac. Wykazują się profesjonalną wiedzą, a także należytą starannością w realizacji powierzanych im zleceń. Art Visual oznacza dla nas prawdziwych fachowców na właściwym miejscu. Pracują w myśl zasady mówisz i masz. Profesjonalizm, rzetelność, terminowość, staranność, troska o detale i zadowolenie klienta. I my to szanujemy i doceniamy!
3dsi logo

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Pragniemy gorąco polecić Drukarnię Art Visual jako rzetelnego partnera biznesowego w zakresie druku UV. Cenimy profesjonalizm i zaangażowanie pracowników oraz terminową realizację powierzonych prac.
Previous
Next