Tablice reklamowe

Tabliczki z PCV, plexi, dibondu, szkła, sklejki

PCV spienione tworzy gładką, twardą powierzchnię, wyklejone folią monomeryczną i doskonale sprawdza się jako różnego rodzaju tabliczki i szyldy, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Jest to materiał łatwy w obróbce, lekki, odporny na warunki atmosferyczne i trudnopalny. Występuje w płytach o różnej grubości od 1 mm do 10 mm

Dibond

Dibond to materiał kompozytowy – składający się z dwu warstw aluminium połączonych warstwą pianki polietylenowej. Takie połączenie materiałów zapewnia wysoką sztywność i odporność na odkształcenia przy wciąż niewielkiej wadze materiału. Wykończenie – aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory, może być również wyklejane folią, dzięki czemu znajduje zastosowanie w produkcji różnego rodzaju szyldów, tabliczek, jako wykończenie logotypów i liter przestrzennych.

Plexi

Płyty akrylowe występują w wielu wersjach kolorystycznych: przezroczyste, mleczne (opal) lub barwione na różne kolory. Dzięki bogatej kolorystyce i swoim właściwościom znajdują wielorakie zastosowania w reklamie. Płyta pleksi jest sztywna i odporna, dlatego często wykonuje się z niej różnego rodzaju tablice i szyldy. Może stanowić również wykończenie liter przestrzennych.

Szkło

Przydrzwiowa szklana tabliczka to połączenie materiałów – precyzyjnie oszlifowanego szkła (szlif diamentowy) i uchwytów wykonanych z wysokiej jakości aluminium anodowanego, dzięki czemu tabliczka podkreśla ekskluzywny charakter wnętrz i doskonale komponuje się zarówno z nowoczesną jak i klasyczną architekturą. Różnorodność rozmiarów pozwala dopasować tabliczkę przydrzwiową do innych elementów wykończenia wnętrz. Oprócz ekskluzywnego charakteru szklana tabliczka informacyjna to również funkcjonalność. Aktualizacja informacji jest bardzo łatwa i szybka, co jest nie bez znaczenia dla wielu instytucji.

Sklejka

Sklejka to materiał kompozytowy powstający poprzez sklejenie ze sobą cienkich warstw drewna (obłogów). Drewnopodobny materiał jest sztywny i odporny na uszkodzenia zewnętrzne. Najwyższej jakości druk UV LED na drewnie zapewnia oryginalne dekoracje i personalizacje wnętrz. Oferujemy nadruk w pełnym kolorze (CMYK) dodatkowo drukujemy także kolorem białym (WHITE). Zastosowanie? Obrazy dekoracyjne, zdjęcia rodzinne, aranżacja przestrzeni targowych, napisy, ściany działowe, indywidualne fronty meblowe lub elementy mebli, blaty stołowe, unikalne wzornictwo na drzwiach, podesty, podłogi, grafika na ogrodzenia, opakowania, dekoracje przestrzenne, grafika na przedmioty użytkowe.

PROJEKTOWANIE

PROJEKTUJEMY

DRUKOWANIE

DRUKUJEMY

przesyłka

DOSTARCZAMY

Opinie o naszej firmie

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Jesteśmy zadowoleni z wyboru agencji reklamowej Art Visual jako firmy w budowaniu naszej marki. Przygotowane przez Agencję materiały w pełni odpowiadały naszym oczekiwaniom. Dodatkowo chcielibyśmy podkreślić doskonałą komunikację, która umożliwia sprawną i szybką pracę nad projektami.
Girl in a jacket

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Bardzo miła i profesjonalna pomoc w doborze odpowiednich grafik i treści, błyskawiczny czas reakcji na każde sugestie, serdecznie polecam współprace z Art Visual 🙂
GDN Logo

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Na przestrzeni lat i wielu wspólnie zrealizowanych projektów, śmiało mogę zarekomendować Drukarnię Art Visual jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę.
szklarmix logo

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Współpraca z Art Visual - to 2 lata owocnej relacji i setki m2 zadrukowanego szkła. Szybka i jakościowa realizacja zleceń, pomocna obsługa - to jest to, co bardzo sobie cenimy.
szklarmix logo

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Współpraca z firmą Art Visual to przykład sprawnie, rzetelnie i terminowo wykonanych prac. Wykazują się profesjonalną wiedzą, a także należytą starannością w realizacji powierzanych im zleceń. Art Visual oznacza dla nas prawdziwych fachowców na właściwym miejscu. Pracują w myśl zasady mówisz i masz. Profesjonalizm, rzetelność, terminowość, staranność, troska o detale i zadowolenie klienta. I my to szanujemy i doceniamy!
3dsi logo

⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5

Pragniemy gorąco polecić Drukarnię Art Visual jako rzetelnego partnera biznesowego w zakresie druku UV. Cenimy profesjonalizm i zaangażowanie pracowników oraz terminową realizację powierzonych prac.
Previous
Next